Další pro zákazníky

Vinof.cz

18.02.2019

Vítejte v našem internetovém obchodě - Vinof.cz.

Rádi bychom Vás uvedli do sortimentu vín, které jsou v naší nabídce:

Slovenské víno v České republice bývá laickou veřejností opomíjené, pravděpodobně z neznalosti spotřebitelů, přestože získává ve světě mnohá ocenění a směle se měří s víny z celého světa. Na Slovensku se pěstuje a vyrábí velice kvalitní víno a je zde několik vinohradnických oblastí. Námi dovážená vína jsou převážně z Malokarpatské vinné oblasti od vinařů, kteří jsou zaměřeni na výrobu přívlastkových vín vysoké kvality.

Velmi úspěšným vinařstvím je rodinné vinařství Víno Hubinský z Vinosad, které pravidelně získává ocenění na zahraničních soutěžích a výstavách. Např. Děvín 2014 zopakoval úspěch Děvínu 2012,2013 a získal Bronzovou medaili The Decanter World Wine Awards 2015 v Londýně, nebo Ryzlink rýnský 2014, který také zopakoval loňský úspěch ročníku 2012, 2013 a získal zlatou medaily Les Grands Concours du monde 2015 z prestižní soutěže vín ve francouzském Štrasburku.

Limbašské vinohradnické družstvo patří ke známým pěstitelům a výrobcům kvalitního slovenského vína, vždyť jedinečný Limbašský sylván si objednává již Hugo Haas ve filmu Muži v ofsajdu.

Rodinné vinařství Vavrinský-Brehler z Limbachu je kromě kvalitních vín zajímavé také tím, že rodina Vavrinských je spojena s výrobou a pěstováním vína již od roku 1725. Mezi sortimentem vinařsví najdeme jeden z nejlepších Dornfelderů, Silván zelený, Frankovku modrou, Cabernet sauvignon a Tramín červený

Vína z Malokarpatské vinné oblasti mají dlouhou tradici a patřila k těm nejlepším v Rakousku-Uhersku, o čemž svědčí mimo jiné také to, že již Marie Terezie r. 1767 udělila právo podávat račanskou Frankovku na císařském dvoře, ale také to, že vína slovenské značky Palugyay byla podávána na panovnických dvorech nejen v Evropě, ale i na dvorech japonského a brazilského císaře, tureckého sultána anebo v prvních třídách zaoceánských lodí, včetně smutně proslulého Titaniku. Vína Palugyay dnes patří společnosti Víno Villa Rača. Tato společnost od letošního podzimu zavádí pro milovníky svého vína nové řady vín PRESSBURG , Grand Vin a nejvyšší řadu Palugyay.

Vínne pivnice Svätý Jur s.r.o. vznikla spojením vinařů Petra Chowance a Juraja Krajčíroviča s cílem navázat na bohatou historii vinohradnictví a vinařstvý ve Sväté Juru a nvázat na časy, kdy se Svätojurské víno považovalo za nejlepší v Uhrách a vyváželo do celé Evropy.

Potvrďte, že jste dospělý.

Vítejte na eshopu Vinof.cz.

Naším sortimentem je z převážné většiny víno, tedy alkoholický nápoj.
Proto je třeba před vstupem do eshopu potvrdit, že jste starší 18ti let.

Kliknutím na tlačítko potvrzujete, že jste starší 18ti let.

Vinof.cz